نتایج جستجو برای عبارت :

فرم اطلاعات محاسباتی قیمت تمام شده

بخش اول – انتقال امن اطلاعات بخش دوم – انتقال امن اطلاعات توسط filezilla از طریق SFTP   دو روش رایج و ایمن جهت انتقال اطلاعات بین دو کامپیوتر SSH  و TLS  هستند که هر دو پروتکل استانداردی برای مباله رمز شده اطلاعات است، هدف آن ها انتقال امن داده ها و تامین امنیت در … انتقال امن اطلاعات
منبع : وبلاگ ایران سرور
مدل سازی اطلاعات ساختمان چیست؟
BIM یک تغییر نسبتاً جدید در روش طراحی و سند سازی در مهندسی عمران است. BIM اطلاعاتی در مورد کل ساختمان و مجموعه کاملی از اسناد طراحی است که در یک پایگاه داده یکپارچه ذخیره شده است. تمام اطلاعات پارامتری هستند و از این طریق به هم پیوسته اند. هرگونه تغییر در یک شی در مدل بلافاصله در تمام قسمتهای پروژه در تمام نماها منعکس می شود. یک مدل BIM شامل ساختمان واقعی  و مونتاژهای واقعی ساختمان به جای ارائه دو بعدی از ساختمان که
فروش و دوخت لباس محلی زنان
 فروش لباس محلی ، سفارش دوخت و ارسال یا پست لباس به شهر مورد نظر شما و همچنین به تمام نقاط کشور "
برای اطلاعات بیشتر به آیدی تلگرام         mas.faramarzi@
برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام         lbasemahali@
برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس       09167329832 _09011447878
مدل سازی اطلاعات ساختمان چیست؟
BIM یک تغییر نسبتاً جدید در روش طراحی و سند سازی در مهندسی عمران است. BIM اطلاعاتی در مورد کل ساختمان و مجموعه کاملی از اسناد طراحی است که در یک پایگاه داده یکپارچه ذخیره شده است. تمام اطلاعات پارامتری هستند و از این طریق به هم پیوسته اند. هرگونه تغییر در یک شی در مدل بلافاصله در تمام قسمتهای پروژه در تمام نماها منعکس می شود. یک مدل BIM شامل ساختمان واقعی  و مونتاژهای واقعی ساختمان به جای ارائه دو بعدی از ساختمان که
امکان دریافت اطلاعات تغییر رشته سال تحصیلی 95-96 نظری و کاردانش به شاخه فنی و حرفه ای در سامانه متوسطه دوم ایجاد شده است.مدارس محترم برای دریافت اطلاعات مورد نظر باید گزینه "دریافت اطلاعات تغییر رشته" را در "عملیات اصلی" اجرا نمایند.شایان ذکر است ابتدا باید اطلاعات سوابق از سیستم دانا دریافت شده و سپس اطلاعات تغییر رشته از سناد دریافت شود.
حسابداری صنعتی( اصل بهای تمام شده) شاخه‌ ای از حسابداری است که وظیفه جمع‌آوری اطلاعات مربوطه به عوامل هزینه و محاسبه بهای تمام شده محصولات را بر عهده دارد.

حسابداری بهای تمام شده شاخه‌ای از حسابداری دستیابی به بهای تمام شده‌ی محصولات واحد تجاری است. این هدف با درنظر گرفتن بهای تمام شده‌ی ورودی‌ها در تمام مراحل تولید و هم‌چنین هزینه‌های ثابت، نظیر هزینه‌ی استهلاک تجهیزات سرمایه‌ای حاصل می‌گردد. در حسابداری بهای تمام شده، این هزین
مقدمه
انسانها از اولین لحظات زندگی درحال تلاش و تکاپو هستند. دلایل مختلفی برای این تلاش وجود دارد. عده ای درجستجوی نان و عده ای درصدد کسب نام هستند.عده ای مجموعه ای ازخواسته ها را می طلبند. نقطه مشترک تمام این تلاشها نیازاست و این تکاپو جهت تامین نیازها صورت میپذیرد.نیازاست که شخص را به تحرک وا میدارد و به کارهای فرد جهت میدهد.
هرخدمتی که ارائه شود و هرنیازی که تامین گردد یک محصول است که میتواند شامل عقاید-مکانها-خوراک-پوشاک و اطلاعات باشد. ی
این مطلب داستان شاید تکراری باشه ولی نوشتن و یا خوندنش خالی از لطف نیست.سایت AshleyMadison برای افراد متاهلی طراحی شده که دوست دارند خیانت کنند وبا افراد دیگر باشند, برای وبسایتی نظیر این مورد حفظ حریم خصوصی حرف اول را می زند .
درسال 2015 یک هکر توانست دراین سایت رخنه کند وتهدید کرد که اطلاعات ان را منتشر میکند مگر اینکه وبسایت تعطیل شود . ولی وقتی این اتفاق نیفتاد هکر تمام اطلاعات پایگاه داده وبسایت که شامل تمام اطلاعات حوصوصی مثل نام و ادرس و ... که ش
بر اساس ادعای یک محقق امنیتی که با فوربس همکاری دارد، اطلاعات کاربران با استفاده از مرورگر مورد استفاده در گوشی های شیائومی جمع آوری می شود. گفته شده که این اطلاعات در زمان استفاده از حالت ناشناس یا موتورهای جستجویی مانند DuckDuckGo نیز جمع آوری می شوند.
محقق امنیتی، «گابریل سیرلیگ» که از ردمی نوت 8 به عنوان گوشی روزانه خود استفاده می کند و به تازگی متوجه شده که این دستگاه تقریبا تمام کارهایی که توسط آن انجام می شود را ثبت می کند و سپس اطلاعات را
اطلاعات دارای تنوع معنایی از کاربرد روزمره گرفته تا محیط های فنی است.مفهوم اطلاعات وابسته به اندیشه، ارتباط، کنترل، داده، فرم، آموزش، دانش، مفهوم، الگو، دورنما و نمایش است.اطلاعات مجموعه ای از آگاهی هاست و به معنای جزییاتی در موضوعی که به آن نیاز داریم می باشد.به تعبیر کامپیوتری، اطلاعات داده های پردازش شده است که دارای ارزش و اعتبار می باشد.
امنیت اطلاعات به مفهوم حفاظت و مراقبت از اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی در مقابل هرگونه تهدید و مخا
با عرض سلام و تبریک این عید بزرگ
بحمدالله به برکت کرونا بیکار شدم و در این ایام کار بازچینی وبلاگ را تمام کردم.
بخش مروبط به اطلاعات شخصی بنده بروز رسانی شد. شاید این اطلاعات در نوع تعامل شما بنده مفید باشد.
از نقدهای شما سروران استقبال می‌شود.
سعی بنده بر این است که خطای خود را آسان قبول کنم.( از حدود 245 مطلب این وبلاگ، فقط 39 تا باقی مانده و بقیه حذف شدند.)

این متن نیز پس از انتشار اولین مطلب بعدی حذف خواهد شد.

التماس دعا
اثرات ناشی از وقوع جنگ اطلاعات از ماهیت و متغییرهای  این جنگ سرچشمه می گیرد.مطالعه ی سه اثر اصلی جنگ های اطلاعاتی که در پی می آید امکان هدف گذاری بهتر و تعیین اهداف مناسب را فراهم می آورد.این سه اثر اصلی جنگ اطلاعات عبارتند از:

مرگ آگاهی:
عدم دسترسی به اطلاعات درست یا دسترسی به اطلاعات نا درست
تغییر مکانیزم فکری و کند شدن و کاهش  قدرت تصمیم گیری 
الگوریتم های نادرست تجزیه و تحلیل
پردازش نادرست اطلاعات

ناتوان سازی استراتژیک: آسیب رسانی به نق
فرم اطلاعات محاسباتی قیمت تمام شده فرم جمع آوری اطلاعات قیمت تمام شده مراکز هزینه و درآمد

دسته بندی
حسابداری

فرمت فایل
rar

حجم فایل
11 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
3

فرم جمع آوری اطلاعات قیمت تمام شده مراکز هزینه و درآمد
من در این یک سال اخیر... و به طور دقیقت تر از دی ماه سال پیش اشتباهات زیادی کردم! البته اشتباه که نمی شود گفت! آدم اول کار فقط یک تصمیم می گیرد. به همین سادگی... یک "تصمیم" ... با اطلاعات ناقصی که دارد. با همه  چیزهای که آخر کار می داد و یادش می رود که اول کار این همه را نمی دانست. گذشته ای که آن موقع هنوز اتفاق نیفتاده بود و او هم کف دستش را بو نکرده بود و با اطلاعات ناقصی که به دستش آمده بود، داشت بهترین تصمیم را می گرفت...
این ها همه درست... ولی نکته ی مهم
سلام دوستان عزیز
قصد داریم ترفند سودجویی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان را خدمت شما دوست عزیز مختصرا شرح بدهیم لطفا تا آخر مطلب را مطالعه بفرمایید.
فرض بگیریم لینکی که شما را به این صفحه ارجاع داده است، لینک کدنویسی شده ای بود که در قبال انتخاب (تاچ) کردن لینک به همه اطلاعات گوشی شما، هکر را دسترسی کامل میداد.
بله درست خواندید تنها با انتخاب لینک و ارجاع شما به یک صفحه جعلی
همه اطلاعات شما فاش میشد.
چه اطلاعاتی؟
اول از همه حساب های بانکی شما، هر آنچیزی
ای عطر خوش نارنج، سلام!
به عنوان آخرین پیام،
به عنوان آخرین سلام،
به عنوان آخرین کلام.
به تمام کوچه‌های نادیده‌ی شهرم،
به تمام پرستوهای این آسمان،
به تمام گل‌های ناروییده‌ی این جهان.
به تمام عزیزانِ گوشه‌ی قلبم،
به تمام خال‌های کُنج لب،
به تمام اشک‌ها و چشمِ تر.
به تمام دفتر‌های شعر خالی‌ام،
به تمام قلم‌های شکسته،
به تمام درختان خشک این دیار.
به هرکجا که رسیدی،
به هرکسی که دیدی،
به هر صدایی که شنیدی،
« برسان سلام مارا »
خداحافظ؛
بنگ!
و
توافق نامه عدم افشای (NDA) چیست؟توافق نامه عدم افشای یک قرارداد قانونی است که رابطه محرمانه را برقرار می کند. طرف یا طرفهایی که توافق نامه را امضا می کنند موافقت می کنند که اطلاعات حساسی که ممکن است بدست آورند در دسترس دیگران قرار نمی گیرد.
توافق نامه های عدم افشای مشترک Non-disclousure Agreement برای مشاغل مذاکره با مشاغل دیگر متداول است. یک قرارداد عدم افشا اطلاعات یا حفظ محرمانگی به طرفین اجازه می دهد بدون ترس از اینکه به دست رقبا تمام شود ، اطلاعات ح
فناوری اطلاعات در ایران

فناوری اطلاعات با توجه به نیاز بشر هر روز مورد استفاده بیشتری قرار می‌گیرد
بسیاری مفهوم فناوری اطلاعات را با کامپیوتر و انفورماتیک ادغام می‌کنند، این درحالیست که این‌ها ابزارهای فیزیکی فناوری اطلاعات می‌باشند نه تمامی آنچه که فناوری اطلاعات پوشش می‌دهد. سید حامد خسروانی شریعتی در مقاله‌ای در همین زمینه آورده‌است که:" با فرض اینکه فناوری اطلاعات یک سیب باشد، کامپیوتر، شبکه، نرم‌افزار و دیگر ابزارهای مرتبط
من در این یک سال اخیر... و به طور دقیقت تر از دی ماه سال پیش اشتباهات زیادی کردم! البته اشتباه که نمی شود گفت! آدم اول کار فقط یک تصمیم می گیرد. به همین سادگی... یک "تصمیم" ... با اطلاعات ناقصی که دارد. با همه چیزهای که آخر کار می داند و یادش می رود که اول کار این همه را نمی دانست. گذشته ای که آن موقع هنوز اتفاق نیفتاده بود و او هم کف دستش را بو نکرده بود و با اطلاعات ناقصی که به دستش آمده بود، داشت بهترین تصمیم را می گرفت...
این ها همه درست... ولی نکته ی مه
سیستم های اطلاعات مدیریت :
سیستم های اطلاعات مدیریت ابزاری است در دست مدیران به منظور تصمیم گیری بهتر و انجام بهتر فعالیت های سازمان .
هدف نهایی سیستم های اطلاعات مدیریت تهیه اطلاعات برای مدیران به منظور کمک به آنها در فرایند تصمیم گیری.
دقت کردم زندگی من و تصمیمات من تحت تاثیر بمباران اطلاعاتی اینستاگرام و تلگرام شده
به جایی رسیدم ک نمیدونم چقدر از تصمیماتم تحت تاثیر اطلاعات مجازیه و چه مقدراش تحت تاثیر تفکرات و بلوغ فکری خودم
نمیگم این اطلاعات بد هستن ولی دارن روی تصمیمات مهم زندگیم تاثیر میزاره
مثل اپلای کردن، سکس، روابط اجتماعیم و سلایق پوششم
به نظرم بلوغ فکری یعنی با تمام این بمباران ها بتونی راه منطقی و درست رو خودت پیدا کنی و تحت تاثیر عوامل خارجی نباشی...
بخش اول – انتقال امن اطلاعات بخش دوم – انتقال امن اطلاعات توسط filezilla از طریق SFTP در بخش قبل انتقال امن اطلاعات و روش های مختلفی که در رابطه با این موضوع وجود دارد تشریح شد و همانطور که ذکر شد یکی از روش هایی که از امنیت بالایی برای انتقال فایل ها در سیستم … انتقال امن اطلاعات توسط filezilla از طریق SFTP
گروه مشاورین و کار گزاران در نظر دارد  در مسیر خدمتی نوین جهت رفاه حال مردم عزیز کشورمان گام بردارد. اجاره سند و تهیه وثیقه برای آزادی زندانی و متهم در تمام شهر های ایران پذیرفته می شود.
مشاوره برای کسب اطلاعات پروسه کاری ضمانت زندانی و تامین وثیقه برای ضمانت زندانی در تعزیرات حکومتی دادگاه ها و داد سراها و اجاره سند برای آزادی زندانی در دادسراها و دادگاه ها از اموراتی می باشد که در تمام شهر های کشور می توانیم جهت کمک رسانی انجام دهیم.
گروه م
با استفاده از سیستم ناوبری هوشمند در لوای طرح شهر هوشمند، اطلاعات مکانی، مسیر حرکت، سرعت و موقعیت مربوط به وسایل نقلیه از جمله وسایل نقلیه عمومی، پلیس، آتشنشانی، آمبولانس‌ها، اتوبوس‌ها و دیگر وسایل، قابل دریافت است. اهمیت این موضوع هنگامی بیشتر روشن می‌شود که توجه داشته باشیم سیستم‌های ناوبری مطلوب، آن دسته از سیستم‌هایی هستند که امکان تغییر نقشه و استفاده از نقشه‌های موجود و به روز کشور، قابلیت حمل و نقل و قیمت قابلقبول و مناسب داش
شما اما اگر توانستید ببوسید تمام گونه‌های از گریه خیس شده را؛ به‌خصوص اگر هوا سرد و تاریک بود و برف می‌بارید. ببوسید تمام چشمان از انتظار کم‌نور شده را. تمام لب‌های مشکوک به بوسه را. تمام دست‌های پاک آلوده شده به تن یار را. تمام قلم‌های از معشوق نوشته را. تمام چین‌های افتاده از انتظار بر پیشانی‌ها را. من نتوانستم اما اگر شما توانستید ببوسید تمام زخم‌های عاشقان را؛ که از بوسیدنی‌تر در جهانمان وجود ندارد...
 اظهار کننده کالا پس از دریافت فرمهای پیش نویس اظهار نامه (فرم های 111و121) از قسمت اطلاعات نسبت به وارد نمودن اطلاعات خواسته شده در خانه های این فرمها به صورت کاملا صحیح و بدون قلم خوردگی اقدام و تحویل قسمت ورود اطلاعات می دهد. اطلاعات فرم 111 شامل دو بخش اطلاعات عمومی و اطلاعات مربوط به اقلام کالا میباشد که بخش عمومی دربرگیرنده مشخصات کلی و صاحب کالا و اظهار کننده بوده و درخانه های 1 تا 30 این فرم نوشته می شود و بخش قلم کالا شامل مشخصات جزئی و بیش

کاربرد GIS در صنعت نفت و گاز | - مهندسین مشاور جهان نقشه پرداز
کاربرد GIS در صنعت نفت و گاز. علوم جغرافیایی و نقشه‌برداری از معدود رشته‌های علمی می‌باشد که تمامی انسان‌ها را در قلمرو خود جای می‌دهد زیرا که همه به نوعی علاقه‌مند به ...
کاربرد GIS در صنعت نفت،گاز و پتروشیمی 
صد درصد از تمام حمل و نقل مربوط به حوزه نفت و گاز می باشد.بیش از یک دهه است که کشورهای پیشرفته از تکنولوژی GIS در صنعت نفت،گاز و پتروشیمی استفاده می ...
کاربـرد GIS در صـــنع
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، خداوندگار رضا موسوی دوشنبه ۲۲ اردیبهشت افزود: به دلیل بود زیرساخت های فنی باکیفیت و مناسب دراستان، با وجود افزایش چشمگیر ظرفیت استعمال پهنای باند، درون کمترین زمان، توسعه در لایه دسترسی مخاطبان انجام شد. وی ادامه قسط: برای اجرای زیرساخت های اقبال الکترونیک و فناوری ارتباطی درسال های گذشته سرمایه گذاری دهش در قم انجام شده است و نتیجه این توجه جدی، جایگاه والای قم در شاخص های توسعه فناوری اطلاعات در
توافق نامه عدم افشای (NDA) نوعی قرارداد حقوقی است که در آن دو طرف موافقت می کنند که برخی اطلاعات را محرمانه نگه دارند. این موافقت نامه ها همچنین به عنوان "موافقت نامه های محرمانه بودن" ، "موافقتنامه های اطلاعات اختصاصی" یا "موافقت نامه های رازداری" شناخته می شوند. NDA معمولاً وقتی مورد استفاده قرار می گیرد که دو طرف احساس می کنند برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خاص به نفع متقابل خود هستند ، اما انتشار بیشتر این اطلاعات می تواند به یک یا هر دو طرف آسی
طرح ایران مهارت استان گلستان
بازیابی اطلاعات سیستم های رایانه ای به روش ساده استانداردی از گروه فناوری اطلاعات می باشد که شامل مهارتهای انجام کار عملی بازگرداندن اطلاعات درایور ها، انجام کار عملی بازگرداندن اطلاعات memory flash ،کار با protection system می باشد.دانلود استاندارد
نوشتن اسکریپت مخفی کننده ی اطلاعات در فایل های تصویری PNG در پایتون

درود به همه !

خب امروز یه اسکریپت توپ پایتونی داریم .

میخوایم اسکریپتی بنویسیم که یه سری اطلاعات متنی رو برای ما مخفی کنه داخل یه فایل تصویری PNG و همچنین اگر خواستیم برامون اطلاعات مخفی شده پشت عکس را استخراج کند .
ادامه مطلب
سفارش ساخت سبکترین سوله
سفارش ساخت سوله یکی از خدماتی است که  ما به روش های مختلف برای شما ارائه می کند .
شما می توانید برای سفارش ساخت سوله از چندین روش اقدام کنید . در قدم اول شما اگر می خواهید یک پروژه با سوله بسازید و اطلاعات کمی در رابطه با سوله ها دارید ابتدا بهتر است تا در مورد انواع و اقسام سوله ها اطلاعات کافی کسب کنید .
در داخل وب سایت و در منوی بالایی از قسمت سوله ها می توانید تمام سوله هایی که سوله آذین صدرا به شما پیشنهاد می کند و می
بسم محبوبمدتی پیش موبایل بنده خراب شد و تمام اطلاعاتش حذف شد. از حذف ناخواسته‌ی اطلاعات، احساس کمبود و ناخوشی داشتم. یاد این داستان افتادم:گویند ابوحامد محمد غزالى آن چه را فرا مى گرفت در دفترها مى نوشت. وقتى (زمانی) با کاروانى در سفر بود و نوشته ها را یک جا بسته با خود برداشت، در راه گرفتار راهزنان شدند.غزالى رو به آنان کرد و به التماس گفت: این بسته را از من نگیرید، دیگر هر چه دارم از آن شما. دزدان را طمع زیادت شد، آن را گشودند و جز دفترهاى نوشت
سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISMS(Information Security Management System) سیستمی برای پیاده سازی کنترل های امنیتی می باشد که با برقراری زیرساخت های مورد نیاز، ایمنی اطلاعات را تضمین می نماید.از نظر استاندارد بین المللی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات بخشی از سیستم مدیریت کلی و سراسری در یک سازمان است که بر پایه رویکرد مخاطرات کسب و کار قرار داشته و هدف آن پایه گذاری، پیاده سازی، بهره برداری، نظارت، بازبینی، نگهداری و بهبود امنیت اطلاعات است.این سیستم برای حصول اطم
سربازان ۲۰۲۵، تمام هوشمند به جنگ می‌روندلباس هوشمند
پوشش سربازانی که دهه آتی برای عملیات‌های نظامی آموزش می‌بینند با امروز تفاوت فراوان دارد. لباس این سربازان به حسگرهای هوشمند مجهز شده است تا در قالب زره نظامی عمل کند و ضمن افزایش امنیت فرد، میزان آگاهی او از محیط پیرامون را بالا ببرد. مهم‌ترین بخش در این لباس هوشمند مربوط به کلاه آن می‌شود. کلاه جدیدی که برای نخستین بار در نمایشگاه DSEI از آن رونمایی شد بجز آنکه یک رایانه شخصی برای سربا
من امروز از این لحظه تمام کسانی که بر من حقی دارند می بخشم، من امشب تمام کسانی که من دا از خود رنجانده اند می بخشم، من از امشب تمام خاطرات بد کودکی را فراموش میکنم، من از امشب تمام کاستی های زندگیم رو فراموش می کنم، من از امشب دوران بد دانشجویی و مدرسه را فراموش می کنم، من از امشب تمام معلم هایم را می بخشم، من امشب تمام استادهای دانشگاهم را می بخشم، من امشب تمام مسئولین کشورم را که به من ظلم کردن می بخشم، من امشب تمام کسانی را که باعث بی کاری من
من در این یک سال اخیر... و به طور دقیقت تر از دی ماه سال پیش اشتباهات زیادی کردم! البته اشتباه که نمی شود گفت! آدم اول کار فقط یک تصمیم می گیرد. به همین سادگی... یک "تصمیم" ... با اطلاعات ناقصی که دارد. با همه چیزهای که آخر کار می داند و یادش می رود که اول کار این همه را نمی دانست. گذشته ای که آن موقع هنوز اتفاق نیفتاده بود و او هم کف دستش را بو نکرده بود و با اطلاعات ناقصی که به دستش آمده بود، داشت بهترین تصمیم را می گرفت...
این ها همه درست... ولی نکته ی مه
آموزش ریکاوری اطلاعات حذف شده با EaseUS Data Recovery

در
دنیایی که داده ها و اطلاعات دیجیتالی به یکی از ارکان زندگی تبدیل شده،
نگهداری از آن ها و حفظ اسناد و فایل های مهم نیز اهمیت زیادی پیدا کرده
است.

ادامه مطلب
ما در عصر اطلاعات(یا همان عصر دیجیتال)‌ زندگی می‌کنیم؛ عصری که مرحله‌ای از تاریخ انسانی است و ویژگی آن تغییر از تولید صنعتی به اطلاعات و کامپیوتری شدن است. این عصر به طور قابل ملاحظه‌ای شیوه‌ی تعامل افراد را با کسب‌وکارها و با یکدیگر تغییر می‌دهد.

امروز اطلاعات به‌سهولت در دسترس و رایگان است. دموکراتیزه‌شدنِ دسترسی به اطلاعات باعث دگرگونیِ تقسیم قدرت میان دولت و شهروندان، خرده‌فروش و مصرف‌کننده، مدیر و کارمند و آموزگار و دانش
یک برنامه وب یک برنامه کامپیوتری است که از مرورگرهای وب و فناوری وب برای انجام وظایف بر روی اینترنت استفاده می کند.
میلیون ها کسب و کار از اینترنت به عنوان یک کانال ارتباطات هزینه ای استفاده می کنند. این اجازه می دهد تا آنها اطلاعات خود را با بازار هدف خود مبادله کنند و معاملات سریع و مطمئن را انجام دهند. با این حال، مشارکت موثر تنها زمانی امکانپذیر است که کسب و کار بتواند تمام اطلاعات لازم را ذخیره و ذخیره کند و ابزار پردازش این اطلاعات را دا
بانک اطلاعاتی مجموعه ای سازمان یافته از داده های ساختاری است که بصورت الکترونیکی در یک سیستم کامپیوتری ذخیره می شوند. در این مقاله قصد داریم تا به یک سوال مهم پاسخ دهیم. بانک اطلاعات اوراکل چیست؟ بانک های اطلاعاتی تاثیر بسزایی در طبقه بندی اطلاعات و داده ها دارند و نیاز به این بانک …https://blog.iranserver.com/oracle/
Personal Information    :    اطلاعات شخصیجملات رایج زبان انگلیسی، در مورد اطلاعات شخصی (اطلاعات فردی، تأهل، محل تولد و زندگی و ...)1- کجا متولد شدی؟Where were you born?2- در شیکاگو متولد شدم.I was born in Chicago.3- در شیکاگو متولد شدم اما در بالتیمور بزرگ شدم.I was born in Chicago but I was brought up in Baltimore.4- کی متولد شدی؟When were you born?5- در سال 1970 متولد شدم.I was born in 1970.6- روز تولدت کی است؟/ چه روزی متولد شدی؟When’s your birthday?7- دوم سپتامبر است.It’s September 2nd.8- متاهلید؟Are you married?9- بله هستم./خیر مجردم.Yes, I am./ N
سوالات استخدامی همراه با پاسخنامه

میخوای تو آزمون استخدامی قبول بشی؟
یکبار برای همیشه قبولی خودت رو تضمین کن و بعد از استخدام تا آخر عمرت آسوده زندگی کن
ما در این مجموعه سعی کردیم تمام سوالات مربوطه استخدامی رو جمع آوری کنیم و همراه با پاسخنامه در اختیار شما عزیزان قرار بدیم
نمونه سوالات زبان و ادبیات فارسی – شامل ۲۳۲ سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات معارف اسلامی – شامل ۶۴۰ نمونه سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات زبان و ادبیات انگل
معرفی رشته :
فناوری اطلاعات همان طور که به‌وسیله انجمن فناوری اطلاعات آمریکا (ITAA‎) تعریف شده‌است، به مطالعه، طراحی،
توسعه، پیاده‌سازی، پشتیبانی یا مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر رایانه، خصوصا برنامه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزار
رایانه می‌پردازد.
به طور کوتاه، فناوری اطلاعات با مسائلی مانند استفاده از رایانه‌ها و نرم‌افزار سروکار دارد تا از این طریق تبدیل، ذخیره،
حفاظت، پردازش، انتقال و بازیابی اطلاعات به شکلی مطمئن و ایم
داوطلبانی که موفق به ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری شده اند می توانند در صورت نیاز اطلاعات خور را اصلاح و یا ویرایش کنند . داوطلبان می توانند در زمان تعیین شده برای ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور سراسری ، اولویت های انتخابی ، اطلاعات شخصی ، تحصیلی و ... خود را تغییر دهند و ویرایش های مورد نظر را انجام دهند .
برای مطالعه متن کامل مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/5680/ویرایش-اطلاعات-ثبت-نام-بدون-کنکور-سرا
در تجارت ، موارد متعددی وجود دارد که ممکن است بخواهید اطلاعات محرمانه را با طرف دیگر به اشتراک بگذارید. اما نکته مهم در انجام این کار با اطمینان ، اطمینان از این است که طرف مقابل موظف است به اطلاعات محرمانه ای که شما به آنها ارائه می دهید احترام بگذارد و از آن به ضرر شما استفاده نکند.
یک روش معمول برای محافظت از محرمانه بودن اطلاعات محرمانه به طرف دیگر ، استفاده از توافق نامه عدم افشاگری است که بعضاً به عنوان "توافق محرمانه" یا "NDA" نیز گفته می
در عصر سرقت داده ها ، شرکتها و موسسات موظفند که از اطلاعات حساس محافظت کنند. مدیران شرکتها با انجام چهار اقدام ساده می توانند از اطلاعات حساس خود محافظت کنند . با ذخیره ی بیش از پیش اطلاعات حساس در سرور ابری ، لازم است که مدیران بدانند که برای سلامت شرکت و مشتریان خود ، چگونه باید از اطلاعات محافظت کنند .
ادامه مطلب
فروش و دوخت لباس محلی زنان
 فروش لباس محلی ، سفارش دوخت و ارسال یا پست لباس به شهر مورد نظر شما و همچنین به تمام نقاط کشور "
برای اطلاعات بیشتر به آیدی تلگرام         mas_faramarzi@
برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام         lbasemahali@
برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس       09167329832 _09011447878

ادامه مطلب
تعاریف بسیاری واسه برون سپاری هست. اما یکی از اساسی ترین اونا، واگذاری خدمات به شخص ثالثه. با در نظر گرفتن فناوری اطلاعات، برون سپاری می تونه شامل هر چیزی از برون سپاری فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات آی بی ام (IBM) یا HP گرفته تا برون سپاری خدمات بسیار کوچیک و ساده مثل بهبود مقابله با سوانح یا ذخیره سازی […]
ادامه مطلب
در حسابداری کیترینگ و رستوران ها ، فست فود ها و فودکورت ها همانند سایر اصناف مسئله مهم بدست آوردن سود می باشد . بنابراین حسابداران صنف رستوران باید طی محاسبات خود عوامل موثر بر سود و زیان مجموعه از جمله خرید ، هزینه ها ، بهای تمام شده کالای طبخ شده ، درآمدها و… را در نظر بگیرند و محاسبات آن را به درستی انجام دهند .

در نرم افزار حسابداری رستوران سازه حساب تمام این موارد به راحتی قابل محاسبه می باشد . در این مقاله به چگونگی ورود اطلاعات جهت مح
تعاریف بسیاری واسه برون سپاری هست. اما یکی از اساسی ترین اونا، واگذاری خدمات به شخص ثالثه. با در نظر گرفتن فناوری اطلاعات، برون سپاری می تونه شامل هر چیزی از برون سپاری فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات آی بی ام (IBM) یا HP گرفته تا برون سپاری خدمات بسیار کوچیک و ساده مثل بهبود مقابله با سوانح یا ذخیره سازی […]
ادامه مطلب
تمام.
م تمام شد.
بی‌طاقتی نکن دلم.
تو همین رو می‌خواستی، یه غم... یه غم شیرین...
این هم غم شیرین.
مزه مزه کن مثل اسپرسوی تلخ هر روزت و صبر کن تا به جانت بنشینه.
این غم هم رفتنیه، مثل شادی، مثل درد، مثل همه‌ی داشتنی‌های خوب و بد.
باید که صبر کنی و بذاری ته نشین بشه.
م یا هر کس دیگه‌ای ... فرقی نمی‌کنه... تمام میشه همه چی پس خوب دل بده به لحظه‌ها و عمیق درکشون کن تا تموم بشن
۱-یک رزومه کاری و توصیه نامه حرفه‌ای ایجاد کنیدظاهر رزومه و توصیه نامه شما مهم هستند. یک طراحی جذاب می‌تواند نظر استخدام کننده را جلب کند. البته این مسئله بیشتر زمانی اتفاق خواهد افتاد که یک انسان رزومه شما را مطالعه کند!
از یک قالب رزومه حرفه‌ای استفاده کنید
سریعترین راه برای دستیابی به یک رزومه حرفه‌ای که بتواند نظر کارفرمایان را جلب کند، استفاده از یک قالب رزومه حرفه‌ای و متناسب با توصیه نامه است. استفاده از یک قالب رزومه، کار شما را ب
- دلتنگی تمام نمی‌شود:
دلتنگی در و پنجره نمی شناسد از هر رُوزنه‌ای به جانت می‌ریزدامانت را می‌بَردجان به لبت می‌کندتمام می‌شویاماتمام نمی‌شود!تا که دلیل دلتنگی‌ات را بیابی.
#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)#هاشور_در_هاشور#شعر_کوتاه
تعاریف بسیاری برای برون سپاری وجود دارد. اما یکی از اساسی‌ترین آنها، واگذاری خدمات به شخص ثالث است. با توجه به فناوری اطلاعات، برون سپاری می‌تواند شامل هر چیزی از برون سپاری فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات آی بی ام (IBM) یا HP گرفته تا برون سپاری خدمات بسیار کوچک و ساده مانند بهبود مقابله با سوانح یا ذخیره‌سازی…
ادامه مطلب
تحقیق سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS)
سیستم اطلاعات جغرافیایی(Geographic Information Systems) یا GIS. GIS یک سیستم کامپیوتری برای مدیریت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مکانی بوده که قابلیت جمع آوری، ذخیره، تجزیه وتحلیل و نمایش اطلاعات جغرافیایی (مکانی) را دارد. داده هادریک (GIS) بر اساس موقعیتشان نشان داده می شوند. تکنولوژی GIS با ...
9 تایپ مشاغل در خانه برای تایپیست های سریع و دقیق3 دسامبر 2019
یک کار وجود دارد که مردم همیشه درباره آن سؤال می کنند ، و آن ورود اطلاعات است. دلیل این که من اطلاعات شخصی را برای ورود به وب سایت پوشش نمی دهم این است که شغل های مستقیم ورود اطلاعات فقط به سندی برای هر مدرک پرداخت می کنند که به هیچ وجه دستمزدی عادلانه نیست. و غالباً ، این شرکت ها شرایط آستانه حساب قابل توجهی دارند ، بنابراین شما [...]
ادامه مطلب
آغاز بزرگترین مجموعه مسابقات غیر حضوری قرآن کریم در کانال ها و سایت شمیم
ویژه نوجوانان و جوانان زیر 25 سال
بخش اول: تلاوت تقلیدی قرآن در دوحالت زیر 15 سال و بالای 15 سال
بخش دوم: حفظ در دوحالت 4 الی 6 سال و 7 الی 14 سال
بخش سوم: مسابقه بهترین عکس از جلسه قرآن خانوادگی
توجه: اطلاعات تکمیلی در داخل فرم مسابقه درج شده است لذا تمام موارد نوشته در فرم را حتما مطالعه نمایید، لازم به ذکر است به محض وارد کردن سن خود در فرم مسابقه، بخش های مرتبط با سن شما به صو
.با بیدار شدن جغدهای گرسنه جنگلهای بلوط نرماندی کار شبانه ژانت و مارتین هم شروع شده بود. از مخفیگاه دو نفره خویش با رعایت نهایت سکوت روی برفها شروع به حرکت کردند تا مثل هر شب، خود را به بالای تپه ای که اشراف کامل به مقر فرماندهی تیپ زرهی آلمانها داشت، برسانند.از یکشنبه شب گذشته به اینطرف که مارتین بخاطر پیچ خوردن مچ پای چپش نتوانسته بود ژانت را برای رسیدن به قله و انجام وظیفه اش که زیر نظر گرفتن قرارگاه با دوربین و شرح مو به موی وقایع اتفاقیه
با توجه به اینکه اطلاعات whois دامنه ها به راحتی توسط کاربران اینترنت قابل دستیابی می باشد، برخی از مراکز ثبت دامنه خدماتی ارائه می دهند که با استفاده از آن می توان اطلاعات whois را مخفی نمود.در ایران سرور این امکان وجود دارد و شما می توانید در زمان ثبت این امکان را اضافه کنید و یا در پرتال کاربری خود در مدیریت دامنه این امکان را فعال کنید. سرویس مخفی سازی اطلاعات دامنه چیست؟
پنهان نگاری اطلاعات با ابزار SNOW

درود به همه !

امروز دوباره تصمیم گرفتیم یه مطلب در مورد بحث فوق العاده جذاب پنهان نگاری یا steganography  منتشر کنیم .

در این ویدیو از ابزار snow استفاده میکنیم و یک سری اطلاعات رو پشت یک متن مخفی میکنیم !!!!!!
ادامه مطلب
رشته فناوری اطلاعات (کلان داده ها)
این پروژه برای رشته ی کامپیوتر( گرایش امنیت اطلاعات و فناوری اطلاعات )است ، این پروژه در دوره کارشناسی از استاد مربوطه نمره ۲۰ گرفته است .تعداد صفحات: 64فرمت : ورد (قابل ویرایش)
سفارش ساخت سوله یکی از خدماتی است که سوله سبک آذین صدرا به روش های مختلف برای شما ارائه می کند .
شما می توانید برای سفارش ساخت سوله از چندین روش اقدام کنید . در قدم اول شما اگر می خواهید یک پروژه با سوله بسازید و اطلاعات کمی در رابطه با سوله ها دارید ابتدا بهتر است تا در مورد انواع و اقسام سوله ها اطلاعات کافی کسب کنید .
در داخل وب سایت و در منوی بالایی از قسمت سوله ها می توانید تمام سوله هایی که سوله آذین صدرا به شما پیشنهاد می کند و می سازد را م
به زبان ساده، بلاک چین یک نوع سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است. تفاوت آن با سیستم‌های دیگر این است که اطلاعات ذخیره‌شده روی این نوع سیستم، میان همه اعضای یک شبکه به اشتراک گذاشته می‌شود. با استفاده از رمزنگاری و توزیع داده‌ها، امکان هک، حذف و دستکاری اطلاعات ثبت‌شده، تقریباً از بین می‌رود.
مفهوم بلاک چین اولین بار با پیدایش بیت کوین به وجود آمد و پادشاه ارزهای دیجیتال از این راهکار برای ذخیره اطلاعات مربوط به دارایی کاربران بهره برد.
ادامه
ما پذیرشگرها اجازه نداریم درباره‌ی میهمانان هتل به کسی اطلاعات دهیم. اینکه فلانی در هتل هست یا نه، کِی آمده و کِی رفته و ... را طبق بخشنامه و دستور اداره اماکن نمی‌توانیم بروز دهیم. حال اگر جایی این کار انجام می‌شود تخلف صورت می‌گیرد. اگر میهمانی دارید که در هتل مقیم می‌شود، سعی کنید اطلاعات تماس با او را به طور کامل در اختیار بگیرید یا در زمان ورود به هتل او را همراهی کنید، خود را به پذیرشگر معرفی کنید و شماره‌ی اتاق میهمان‌تان پرسیده و ی
تعریف سیستم اطلاعات مدیریت(MIS): سیستمی است که جمع آوری، کنترل و پالایش داده های مورد نیاز سازمان را بر عهده داشته و با به کارگیری روش های مناسب هر سازمان ، اطلاعات پالایش شده را به منظور تصمیم ، برنامه ریزی و کنترل کلیه فرایندها در اختیار سطوح مختلف مدیران قرار می دهد را سیستم اطلا عات مدیریت (MIS) می نامند. MIS طرحی است که با تفکیک سیستمها و رو ش های موجود در هر سازمان به دو گروه زیرتقسیم میکند : 
ادامه مطلب
سخنگوی سایت و نرم افزار فلایت رادار(همان سایتی که تمام اطلاعات پرواز در سراسر جهان را منتشر میکند) در مصاحبه با روزنامه آمریکایی جزییات جدیدی از سقوط هواپیمای اکراینی را منتشر کرد؛ وی در قسمتی از این مصاحبه میگوید:
دقیقا ۳۰ ثانیه قبل از برخورد موشک با هواپیما به ناگاه تمام رادارهای هواپیما خاموش شده است.
وی در ادامه در توضیح این موضوع میگوید:
آن چیزی که در رادار به عنوان هواپیمای مسافربری تشخیص داده میشود همین سیگنالهایی است که به رادارها
با توجه به گسترش روزافزون استفاده از یارانه در جهان و عملیات انجام شده در جنگ های اخیرتوجه به امنیت اطلاعات امری ضروری است.بخش عمده ای از مخاصمات، از طریق جنگ های سایبری پیگیری شده و آمارها نشان می دهند که جنگ های سایبری با روندی سریع در حال افزایش و گسترش هستند.با توجه به شکل امروزی جنگها توجه به امنیت و پدافند غیرعامل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از لحاظ کمی و کیفی و بررسی سامانه های مرتبط نقشی مهم و ارزشمند در تعیین سرنوشت این جنگها
در گذشته، سانسور از طریق مسدود کردن جریان اطلاعات به اجرا در می‌آمد. در قرن بیست‌ویکم، از طریق غوطه‌ور کردن انسان‌ها در سیلاب اطلاعات بی‌اهمیت و نامربوط عملی می‌شود.
انسانها واقعا نمی‌دانند به چه چیزی توجه نشان دهند، و اغلبْ وقت خود را صرف بحث و بررسی درباره‌ی موضوعات فرعی میکنند.
در زمانهای دور، قدرت داشتن به معنی دسترسی به اطلاعات بود. اکنون قدرت یعنی آگاهی بر اینکه از چه چیز باید چشم پوشید .
کتاب #انسان_خداگونه
اثر #یووال_نوح_هراری
شبکه ی جهانی وب در سال 1970 اختراع شد. این یک اختراع ساده نبود. خلق و ابداعی بود که امروزه تمام جهان را درگیرخود کرده است. با تولد اینترنت، خیلی از افراد و دولت ها توانستند به منبع ارزشمندی تحت عنوان اطلاعات دسترسی پیدا کنند.
از آنجاکه نگه داری و انتقال اطلاعات از طریق اینترنت، به سادگی امکان پذیر بود، استفاده از آن بسیار عمومیت یافت. اما در این بین تهدیدات این محیط آنلاین نیز مشکل ساز بود. به خصوص اینکه هکرها به راحتی می توانستند به اطلاعات خصو
گوگل با دریافت هزینه از نیروهای پلیس به آنها اجازه دسترسی به اطلاعات کاربران را می‌دهد. این شرکت به ازای هر احضاریه ۴۵ دلار و استراق سمع از کاربران ۶۰ دلار هزینه دریافت می‌کند.
گوگل از این پس با دریافت هزینه از نیروی پلیس اجازه دسترسی به اطلاعات کاربران را به آنها می‌دهد. این شرکت به ازای هر احضاریه ۴۵ دلار، استراق سمع ۶۰ دلار و اجازه جست و جو ۲۴۵ دلار هزینه از پلیس دریافت می‌کند. در حال حاضر تعداد زیادی از سازمان‌های مجری قانون از گوگل در
1) نباید با اطلاعات ناقص انتخاب رشته کرد .2) نباید بدون توجه به اطلاعات دانشگاه انتخاب رشته کرد .3) نباید با اطلاعات سطحی نسبت به دوره ها انتخاب رشته کرد .4) نباید با وعده ووعید در مورد انتقالی انتخاب رشته کرد..5) نباید بدون شناخت از خودتان انتخاب رشته کنید .6)نباید با شایعات انتخاب رشته کنید .( امسال فرق می کند .دوتا نظام هست .شایعاتی از این دست )
7)نباید ویژگیهای شخصیتی خودت رو در نظر نگیرید .8) نباید با اطلاعات محدود در مورد رشته ها انتخاب رشته کرد .9)
امروز با تهدیدات امنیتی، وجود یک ساختار امن در سازمان ها، ادارات و شرکت ها ضروری به نظر می رسد، سازمان هایی که موجودیتشان به طور عمومی به فن آوری آماری و اطلاعاتی وابسته است باید از تمامی ابزارهای ممکن برای محافظت اطلاعات استفاده کنند.
در دنیای IT مهمترین دارایی، اطلاعات هستند که همه آن‌ها به صورت الکترونیکی تولید، نگهداری و امحاء می‌شوند؛ بنابراین اطلاعات الکترونیکی، نیاز به محافظت دارند. می‌توان گفت در دنیای IT امنیت به معنی جلوگیری از
امشب هم گذشت
یک شب دیگر اضافه شد و هر شب
به خودم نوید میدم که تو قوی تر از دیروزی
چون یک روز دیگر بی او سر کردی
امشب هم گذشت
دلم گرفت برای تمام کسانی که
زیادی برایشان مهربان بودم
زیادی یک رو بودم
زیادی ساده بودم
دلم گرفت برای خودم
خودمی که بودم
خودمی که یک شهر را درمان میکرد
با حرف هایش
با آرامشش
خودمی که برای همه خوبی ها را میخواست
دلم گرفت برای خودم
برای خودمی که شدم
برای یک تکه سنگ
که اگر تمام آدم های دنیا
ها..! بکنند هم ذوب نمیشود
دیگر تمام شد
گرفتن یک نسخه پشتیبان از اطلاعات گوشی همیشه یک روش امن برای
نگه داری اطلاعات مهم شما است. ممکن است به دلایل مختلف گوشی آیفون 7 شما
دچار مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری شود و دسترسی شما به اطلاعات موجود
در گوشی را محدود کند و یا اطلاعات شما در اثر عوامل مختلفی مانند ریست فکتوری از بین برود.
در این شرایط داشتن یک نسخه پشتیبان بسیار ضروری می باشد که در ادامه مطلب به آموزش آن خواهیم پرداخت :
ادامه مطلب
اطلاعات عمومی شگفت انگیز
"کلمه ی almost" بلندترین کلمه در زبان انگلیسی، از نظر الفبایی است "و rhythm" بلندترین کلمه با حروف بی صدا محسوب میشود.
دو کلمه در زبان انگلیسی وجود دارد که تمام 5 حرف صدادار را شامل میشوند :facetiousوabstemious
6 زبان رسمی ملل متحد شامل :انگلیسی، فرانسوی، عربی، روسی، و اسپانیایی است.

ادامه مطلب
امروز با تهدیدات امنیتی، وجود یک ساختار امن در سازمان ها، ادارات و شرکت ها ضروری به نظر می رسد، سازمان هایی که موجودیتشان به طور عمومی به فن آوری آماری و اطلاعاتی وابسته است باید از تمامی ابزارهای ممکن برای محافظت اطلاعات استفاده کنند.
در دنیای IT مهمترین دارایی، اطلاعات هستند که همه آن‌ها به صورت الکترونیکی تولید، نگهداری و امحاء می‌شوند؛ بنابراین اطلاعات الکترونیکی، نیاز به محافظت دارند. می‌توان گفت در دنیای IT امنیت به معنی جلوگیری از
سلام مجدد D:
دوستان من یه مشکلی برای یکی از سایتام پیش اومده اونم اینکه تو گرویتی فرم وقتی فایلی آپلود میکنن اون فایل ثبت نمیشه اما برای کاربر همه چی درستهمن به اطلاعات ثبت شده داخل این سایت احتیاج دارم و مهم هستن پس باید بدون ریست وردپرس این کار رو انجام میدادم
راه حل چیه ؟؟؟
به دو دسته تقسیم میشیم D:
اونایی که اطلاعات مهم نیست 
کلا سایت رو پاک کنید از اول بسازید
دسته دوم اونایی اطلاعات براشون خیلی مهمه
خب اینو بعدا میام ادیت میکنم
الان برم یک
یکی از بزرگترین دلایل برای خواندن کتاب، کسب دانش است. کتاب ها منبع غنی از اطلاعات هستند. مطالعه کتاب در مورد موضوعات مختلف در کنار دادن اطلاعات، عمق موضوع را نیز برای فرد افزایش می‌دهد. هر وقت کتاب می‌خوانید، اطلاعات جدیدی یاد می‌گیرید که در غیر این صورت مشخص نیست چطور می‌توان به این اطلاعات دست یافت.منبع : آراد مگ
محققان دانشگاه آیوا در ایالات متحده آمریکا
با بررسی‌های ژئوفیزیکی نشان داده اند که اطلاعات جمع‌آوری شده از
ماهواره‌های در حال گردش به دور زمین، می‌تواند در مورد اثرات زلزله،
اطلاعات دقیق‌تری ارائه دهند.تصاویر گرفته شده از ماهواره می‌تواند اطلاعات
کامل‌تری در مورد محل وقوع زلزله، بزرگی تخریب و پیامدهای آن در مراکز
پرجمعیت ارائه دهد.سپس این اطلاعات را می‌توان به
مجموعه‌ای از راهنمایی‌های عملیاتی مرکز اطلاعات زلزله ملی ارسال کر
تمام عشق من به تو  ، از آن  ، نگاه اولین
برای بردن دلم  ، چه کرده ای تو نازنین
تمام شوق وصل را  ، ز چشم تو گرفته ام
دگر چه مانده از دلم ، پر از تو گشته دلنشین
نگاه میکنم به تو ، به هر کجا که بنگرم
ببین چگونه مانده ام ، سر به هوا درین زمین
درین مجال عاشقی ، بر تو کسی حریف نیست
تمام دل نوشته ها ، به وصف توست مه جبین
موسسات اعتبارسنجی براساس اطلاعات مالی که از اعتباردهندگانی مانند بانک‌ها، موسسات مالی و شرکت‌های بیمه و .. به صورت ماهانه دریافت می‌نمایند. گزارش اعتباری و نمره اعتباری افراد را ارائه می‌دهند و این اطلاعات به خود شخص و در صورت کسب اجازه از ایشان به سایر اشخاص نمایش داده می‌شود. این اطلاعات شامل موارد زیر است: 
اطلاعات شخصی فرد
آمار استعلام
سوابق منفی شخص (چک برگشتی، اقساط عقب افتاده ، مشکوک الوصول )
اطلاعات مرتبط با قراردادهای خرید گوش
آیا تعریف کامل و جامعی برای کار خوب وجود دارد؟ 
با توجه به اطلاعات من، کار خوب کاری است که وقتی صبح از خواب بیدار می شوی برای رفتن به سر کار غصه نداشته باشی. کار خوب کاریه که وقتی ساعت کاریت داره تمام میشه، بال در نیاری

کار خوب کاریه که از سپری کردن زمانت در آن محیط ناراحت نباشی.

آیا توی ایران کار خوب پیدا میشه؟
فناوری اطلاعات در سازمان ها و ادارات

تکنولوژی اطلاعات ((Information Technologyبا محوریت دانش و خردگرایی انسان
و اندیشه‌هایش به منظور بهره‌برداری از اندیشه و سپردن امور تکراری و غیر خلاق
به ماشین و همچنین افزایش کارآیی و آزاد سازی مهارتهای انسانی ، در دهه های
اخیر مورد توجه خاصی قرارگرفته‌است. از آنجائیکه تکنولوژی اطلاعات (فناوری اطلاعات)
به عنوان محور توسعه جوامع و سازمانها مطرح است، بنابراین طراحی ساختار آن
نیازمند ژرف اندیشی و تامل، همرا
یا اطلاعات همه ی هارد ها را می توان بازیابی نمود ؟
اطلاعات همه ی هارد ها را نمی توان بازیابی کرد . در مواردی هاردهایی که ضربه خورده اند یا دچار مشکلات شدیدی شده اند را نمی توان بازیابی کرد.
برای اینکه دقیق متوجه شیم هارد را می توان بازیابی کرد یا نه باید به مرکز تعمیرات مراجعه کنیم و هارد را به تعمیر کار بسپاریم تا آن را به دقت بررسی کند.

چه بازه ی زمانی برای ریکاوری اطلاعات مورد نیاز است ؟
باتوجه به حجم اطلاعات از دست رفته و همچنین نوع اطلاعا
روحانی: به دستور رهبر شبکه ملی اطلاعات را تقویت می‌کنیم
حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، گفته است که دولت قصد دارد شبکه ملی اطلاعات را تا حدی تقویت کند که "مردم برای رفع نیازمندی‌های خود نیازی به خارج نداشته باشند."
آقای روحانی که در جلسه ارائه بودجه سال ۱۳۹۹ در مجلس ایران صحبت می‌کرد، به دستوری از آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران درباره شبکه ‌ملی اطلاعات اشاره کرده که به گفته او اخیرا صادر شده است.@BBCPersian

من اولویت اولم اینه که دیگه ایر
چند روزی مرخصی گرفتم که یعنی چند تا کار انجام بدم
اما
امان از این xilinx اول که تحریمیم نذاشت وارد سایت بشیم
حالا هم که وارد شدیم اطلاعات حسابم رو دیده میگه نمیتونیم این اطلاعات رو تایید کنیم...
هر چند من یکمی "askfhdhf" چرند بجای آدرسو اینا نوشتم ....
مرض داره
اطلاعات کلی شهرک الهیه غرب:
مجموعه الهیه غرب در بهترین و ارزنده ترین موقعیت مکانی در منطقه 22 تهران قرار گرفته است و طراحی ساخت منحصر به فرد آن که برگرفته از شهرکهای مدرن غربی میباشد این مجموعه را به لحاظ معماری جزء طرح های استثنایی در تهران قرار داده است.
سازمان سنجش و آموزش کشور:
+ جاماندگان آزمون‌ سراسری‌ سال ۹۸ از ۱۹ تا ۲۲ اسفند فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.
+با توجه به اینکه اطلاعات ثبت نامی داوطلبانی که در مهلت مقرر در این آزمون ثبت نام نموده اند، از تاریخ 97/12/19 لغایت 97/12/22 روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت، لذا این داوطلبان نیز می توانند با مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی خود، و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.
_خبرها و آموزش‌های بیشتر:_
@Tajrobeyemanbot
آمار و برنامه ریزی به عنوان دو مقوله تفکیک ناپذیر هستند که بر توسعه کشورها تاثیر می گذارند. با استفاده بهینه از تمام ظرفیت ها می توان به تقویت یک نظام آماری غیرمتمرکز و اثربخش کمک کرد تا برنامه ریزان و سیاست گذاران با بهره گیری از آن زمینه های پیشرفت کشور را مهیا سازند.

اطلاعات و آمار به عنوان ابزارهای لازم در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشورها شناخته می شود و برای نیل به این هدف جمع آوری داده، تجزیه و تحلیل آماری و برنامه ریزی مناسب از
 Cpu-zنرم افزاری بسیار کاربردی جهت مشاهده اطلاعات کامل در مورد CPU سیستم شما میباشد. در واقع تخصص نرم‌افزار CPU-Z آن است که یک کالبدشکافی کامل از CPU شما به عمل آورد و گزارشات آن را در کنار جزییات مربوط به کاشه‌ها (حافظه‌ی سرپوشیده)، و برد اصلی یا مادربرد کامپیوترتان به سمع و نظرتان برساند. شما می توانید با استفاده از نرم افزار CPU-Z پی به قطعات استفاده شده در سیستم شما ببرید. اطلاعاتی بسیار مهم در مورد Cpu مانند نام پردازنده نام تجاری تکنولوژی بکار ر
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید تحصیلی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
اطلاعاتی در مورد  شرایط ثبت نام آزمون دکتری 99
 ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری 99
 شرایط ثبت نام آزمون دکتری 99
شرایط ثبت نام آزمون دکتری
سایتی در مورد اطلاعات لازم ثبت نام دکتری
اطلاعاتی در مورد ثبت نام دکتری 99
شرایط عمومی ثبت نام آزمون دکتری 99
اطلاعاتی در مورد ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری ۹۹
شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون دک
بک اند "Backend" چیست؟
بک اند "Backend" عموما از سه بخش تشکیل می شود: یک سرور، یک برنامه و یک پایگاه داده ها (دیتا بیس). اگر به عنوان مثال قصد خرید یک بلیت از وب سایتی را داشته باشید، معمولا سایت را باز میکنید و با فرانت اند "Frontend" تعامل می کنید. زمانی که اطلاعات را وارد کردید، برنامه آن اطلاعات را در پایگاه داده هایی که روی سرور قرار دارد ذخیره می کند. 
تمام اطلاعاتی که وارد کردید در سرور باقی می مانند و مثلا زمانی که برای پرینت بلیت دوباره وارد حساب کار
باغلاما
برای خرید هر وسیله‌ای شما
نیاز خواهید داشت که ابتدا تمامی اطلاعات لازم در مورد پیرامون وسیله مورد
نظر را جمع‌آوری کنید تا بتوانید با اطلاعات درست و کافی اقدام به خرید
کرده و بهترین انتخاب را برای خود خریداری کنید. در مورد خرید سازهای
مختلف‌های مانند خرید باغلاما نیز شما باید همین گونه رفتار کرده و ابتدا
تمامی اطلاعات لازم در مورد این نوع ساز را جمع‌آوری کرده و سپس اقدام به
خرید کنید. در این مطلب ما قصد داریم شما را بیشتر با ساز
سرور
RAID مخفف شده ی عبارت
Redundant Array of Inexpensive Disks است که عبارت است از تکنولوژی ترکیب
چند هارد به یک واحد به منظور افزایش سرعت، افزایش فضای ذخیره سازی و امنیت
و کارایی بیشتر در سازمان هایی که ذخیره سازی اطلاعات حساس و مهم رکن اصلی
فعالیت آنها است. این تکنولوژی که استفاده از آن بسیار فراگیر است؛ دارای
سطوح مختلفی است که هر یک به نحوه ی موجب افزایش کارایی می گردند.  
سرورها بیشترین میزان از دست رفتگی اطلاعات را دارند و خساراتی ناشی  از،
از دست رف
پس از حمد خداوند مهربان و درود و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با احترام ، به اطلاع می رساند دوره ضمن خدمت کاربردهای فناوری اطلاعات با همکاری گروه های درسی با شرایط زیر برگزار می گردد:1- نام دوره : کاربردهای فناوری اطلاعات2- کد دوره : ۹۲۰۰۲۵۴۲3- ساعت دوره : 6 ساعت4- نوع دوره :حضوری5- ویژگی دوره : عمومی6- فراگیران :دبیران مدارس متوسطه اول و گروه های درسی7- تاریخ  برگزاری دوره : 1398/03/09      8- ساعت : 8 الی139- مکان برگزاری دوره : مرکز تحقیقات معلمان سمیرمهمکار
یکی از محبوب ترین یا به نوعی ساده ترین و در دسترس ترین فرم سازهای وردپرس، فرم تماس 7 هست و در اغلب قالبهای وردپرس هم به صورت پیش فرض برای ایجاد فرم تماس وجود داره. یکی از معایبی که فرم تماس 7 داره ذخیره نکردن اطلاعات فرم های تماس هست و فقط اونها رو ایمیل میکنه که این خیلی خوب نیست چرا که ممکنه شما فضای ایمیلتون پر بشه و فضای کافی برای نگه داشتن اطلاعات تماس ها نداشته باشید. و از طرفی جستجو کردن بین ایمیلهای ارسالی سخت میشه. 
ادامه مطلب
کاتالوگ لوله پلی اتیلن
اطلاعات فنی لوله پلی اتیلن تک جداره و لوله دوجداره کاروگیت
با توجه به گسترش استفاده از اطلاعات الکترونیکی و نیاز سنجی مشتریان،در این صفحه به ارائه کاتالوگها, دستور العمل‌ها و اطلاعات فنی مربوط به لوله پلی اتیلن (در انواع مختلف آن) تولیدی شرکت پارس اتیلن کیش پرداخته شده است.در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خواست خود را از طریق صفحه ارسال پیغام برای ما ارسال کنید
میتونم تمام این مسافت رو چارتار گوش بدم... 
تمام این مسیر، تمام بلوار بهشت ، تمام چمران ، تمام عفیف آباد، تمام ارم
میتونم همه شون رو راه برم و با صدای بلند بخونم :
"من ایستگاه آخرم،عبور آخرین قطاری
در امتداد ساقه ام،تو ارتفاع بی مهاری"

بیای ته باغ ارم و برای اولین بار دستم رو محکم بگیری 
بیای عفیف آباد و محکم بغلم کنی و من دلم هری بریزه
بیای تو اون پیاده رو ها همه ی اردیبهشت ها رو قدم بزنیم و تو برام آهنگ کوردی بخونی 
دست بکشم رو تر قوه ت و تو حو
امنیت کودک در خودرو به سادگی بستن صندلی کودک تامین می شود اما اگر این صندلی های مخصوص کودک درست بسته نشود و به نکات ایمنی آن توجه نشود می تواند بالقوه خطرناک باشد. نکات این ویدئو از این دست هستند.
به گزارش بهداشت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، اینترنت دیگر یک امتیاز به حساب نمی‌آید بلکه به یک ضرورت تبدیل شده است، بطوریکه به شدت به آن وابسته شده‌ایم. گاهی اوقات به سختی می‌توان باور کرد که تا چند دهه قبل جهت به اتمام رساندن یک پروژه بایستی
سلام به تمامی خوانندگان.
اخیرا بهم پیام داده شده که اگه میشه شخصیت های داستانتو بیشتر معرفی کن. میخواستم در جواب اون پیام بگم که بعد از تمام شدن کتاب اول(که الان فصل یازدهمه  و بیست فصل داره)،میرم سراغ یه داستان دیگه که به همین داستان مربوطه و به معرفی شخصیت های داستان میپردازه.
مرسی که این مطلب رو خوندین
بهترین ارائه دهنده سرویس ایمیل
یکی از بهترین ارائه دهنده های سرویس ساخت ایمیل ، جیمیل می باشد که یکی از اساسی ترین سرویس های گوگل است و با استفاده از آن می توانید به تمام سرویس های گوگل مانند گوگل پلی یا همان پلی استور، اسناد گوگل و … دسترسی داشته باشید. تمام اطلاعات شما در سرور های امن گوگل ذخیره و نگهداری می شود.

بهترین ارائه دهنده سرویس ایمیل
یکی از بهترین ارائه دهنده های سرویس ساخت ایمیل ، جیمیل می باشد که یکی از اساسی ترین سرویس های گوگل است و با استفاده از آن می توانید به تمام سرویس های گوگل مانند گوگل پلی یا همان پلی استور، اسناد گوگل و … دسترسی داشته باشید. تمام اطلاعات شما در سرور های امن گوگل ذخیره و نگهداری می شود.
نمایش اطلاعات سروری که در آن برنامه VirtualBox در حال اجرا می‌باشد
vboxmanage list hostinfo
نمایش لیست وی ام های موجود در سرور
vboxmanage list vms
نمایش لیست وی ام های موجود در سرور با اطلاعات کامل
vboxmanage list vms --long
نمایش لیست وی ام های روشن در سرور
vboxmanage list runningvms 
نمایش لیست وی ام های روشن در سرور با اطلاعات کامل
vboxmanage list runningvms --long
نمایش تمامی اطلاعات یک وی ام برحسب نام یا uuid
vboxmanage showvminfo {UUID}
روشن کردن یک وی ام در حالت headless
vboxheadless --startvm {UUID}
توقف در وضعیت یا pause  یک وی ا
نرم افزار قیمت تمام شده مدیران تنها نرم افزار قیمت تمام شده محصولات دامی می باشد که کاملا با استاندار 26 کشاورزی منطبق بوده و با سرعت بالا می تواند علاوه بر محاسبه بهای تمام شده نقاط ضعف و مشکلات گله را به صورت دقیق نمایش دهد.همچنین محاسبه دارایی تولید، استهلاک، مواد( کار - مواد - سربار) و دهها آیتم دیگر را به صورت اتوماتیک انجام می دهد.  

نرم افزار بهای تمام شده به کاربران این امکان را می دهد که قیمت تمام شده کلیه محصولات خود را با توجه به ع

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Shitzo مناقصات و مزایدات